عمده فروشی برنح

برنج به قیمت عمده از کجا بخرم؟

فهرست مطالب

مقدمه

من رضا کلاگر آستانی هستم و با یک مقاله ی دیگه در مورد فروش عمده ی برنج شمال – شهرستان جویبار در خدمت شما هستم. در شهرستان جویبار، تولید و فروش برنج به عنوان یک نوع فعالیت تخصصی، اهمیت ویژه ای دارد. این شهرستان با منابع آبی فراوان، جلگه های حاصلخیز و زمین های بسیار مرغوب، به یکی از معروف ترین قطب های تولید و فروش برنج در کشور تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی بازار فروش عمده ی برنج در شهرستان جویبار با تمرکز بر کیفیت برنج، قیمت عمده ی برنج، قیمت خرده ی برنج و موارد مرتبط با آن می پردازیم.

موقعیت جغرافیایی جویبار

شهرستان جویبار یکی از شهرستان های استان مازندران که از شمال به دریای خزر و از جنوب به شهرستان قائمشهر، از غرب به شهرستان ساری و از شرق به شهرستان بهنمیر و سیمرغ و در نهایت به شهر بابلسر متصل می باشد. شهرستان جویبار به دلیل قرار گرفتن در این منطقه ی جغرافیایی به خصوص و واقع شدن بین دو رودخانه ی بسیار پر آب به اسم های سیاه رود و بابل رود و همچنین تالاب های بسیار زیاد، دارای زمین های جلگه ای بسیار مرغوبی می باشد.

انواع رقم های برنج در شهرستان

ما در شهرستان جویبار به کشت و برداشت انواع رقم های برنج که عملکرد بالایی دارند و با آب و هوای شهرستان سازگار هستند و جزو مرغوب ترین، پر عطر و بوترین و باکیفیت ترین برنج های ایران محسوب می شوند مشغول هستیم. و به ترتیب در ذیل به آنها اشاره می کنم.

فروش عمده ی برنج شمال

ما در جویبار انواع برنج های زیر را به ترتیب